Kampania 1% Potrzebujemy wsparcia finansowego na pomoc prawną

Prosimy Cię o Twój 1 % podatku w tegorocznym rozliczeniu.

https://www.e-pity.pl/pity-2018/program-online-epity-2019-KRS-0000299918–26754

 

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego całkowicie non-profit. Naszą działalność finansujemy wyłącznie ze składek 31 członków oraz z dobrowolnych darowizn na realizację celów statutowych, wpłacanych na konto bankowe przez mieszkańców. Niekiedy udaje się nam uzyskać dofinansowanie ze środków przeznaczonych przez Gminę Czerwonak na realizację zadań publicznych (ostatnio Misterium Męki Pańskiej, Piknik Czterech Wielkich). Chcemy chronić środowisko przyrodnicze i dziedzictwo kulturowe naszej małej ojczyzny oraz wspomagać integrację mieszkańców Kicina i jego pięknych okolic.

Dziś potrzebujemy sporego wsparcia finansowego po to, by móc sfinansować pomoc prawną w batalii przeciw skandalicznej inwestycji chemicznej u granic Kicina. Sami nie damy rady. Dziękujemy z góry za każdą wpłatę!

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Kicina i Okolic „Len”
KRS 0000299918
Konto bankowe do wpłat darowizn na cele statutowe:
51 9068 1013 0000 0000 0125 9101

 

Podziel się z innymi:Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someonePrint this page
  • Strona partnerska – KicinOnLine.pl

  • Członkowie honorowi

  • Chcesz się do nas przyłączyć?

    Ze względu na zachodzące zmiany infrastrukturalne i społeczne Kicina istnieje potrzeba zjednoczenia mieszkańców, co jest jednym z głównych celów naszej działalności.

    Aby to osiągnąć zachęcamy mieszkańców do zainteresowania się sprawami naszej miejscowości i okolic m.in. poprzez informowanie ich o działaniach władz lokalnych, umożliwienie prowadzenia dialogu z samorządowcami oraz - co ważne - wzmocnienie poczucia współodpowiedzialności za naszą Małą Ojczyznę.

    Więcej