Mamy czujnik!

Jeszcze niedawno głosowaliśmy, a dziś już jest zainstalowany przy oknie sali matematyczno-przyrodniczej i bada powietrze kicińskie.

Bardzo nam się przyda w okresie smogowym…

 

A oto dawniejszy wpis:

Stowarzyszenie „Len” zwraca się z gorącą prośbą do mieszkańców Kicina i okolic, aby oddawali swoje głosy w konkursie internetowym na darmowy czujnik powietrza, który sprawdzałby stopień zatrucia powietrza szkodliwymi substancjami z dymu i spalin. Planujemy jego zamontowanie na budynku Szkoły Podstawowej w Kicinie. Firma organizująca konkurs zobowiązuje się zainstalować za darmo 100 czujników jakości powietrza w całej Polsce w miejscowościach, które uzyskają największą ilość głosów. Aktualnie Kicin jest na 37. pozycji. Konkurs trwa do 22 grudnia.
Prosimy wejść na stronę wiemczymoddycham.pl, wybrać Kicin w rankingu i zagłosować. Konieczne jest potwierdzenie zgłoszenia poprzez kliknięcie w link podany na adres e-mail mieszkańca.
https://wiemczymoddycham.pl/glosowanie/97dd15b1-e9e5-468e-9523-c2ba695db428

Podziel się z innymi:Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someonePrint this page
  • Strona partnerska – KicinOnLine.pl

  • Członkowie honorowi

  • Chcesz się do nas przyłączyć?

    Ze względu na zachodzące zmiany infrastrukturalne i społeczne Kicina istnieje potrzeba zjednoczenia mieszkańców, co jest jednym z głównych celów naszej działalności.

    Aby to osiągnąć zachęcamy mieszkańców do zainteresowania się sprawami naszej miejscowości i okolic m.in. poprzez informowanie ich o działaniach władz lokalnych, umożliwienie prowadzenia dialogu z samorządowcami oraz - co ważne - wzmocnienie poczucia współodpowiedzialności za naszą Małą Ojczyznę.

    Więcej