Głosowanie na projekt

Witajcie, piszę w sprawie projektu ,nad którym intensywnie pracuje grupa osób , sprawa dotyczy ławki multimedialnej , która jest częścią większego projektu historyczno-edukacyjnego  . Pierwsza ławeczka jak wiecie ma stanąć koło kościoła w Kicinie i upamiętniać Proboszcza Zbigniewa Pawlaka , to tak na początek kolejne to Jan  Kochanowski , August  Cieszkowski  i następni . (A teraz krótko , na ławce siedzi postać  osoby upamiętnionej przy ławce znajduje się kod QR , który możemy zeskanować , dalej zostaniemy przekierowani na stronę z historią którą przeczytamy , zobaczymy film lub zdjęcia lub wysłuchamy opowieści czytanej przez lektora na ławce można będzie, przysiąść w kilka osób ) . Całość projektu chcemy finansować ze środków pozyskanych z zewnątrz . Magda i Paweł ostro nad tym pracują.  Obecnie został rozpisany konkurs w Gminie Czerwonak gdzie aplikujemy o środki. 
Teraz od Waszego zaangażowania oraz determinacji  zależeć będzie czy projekt wystartuje. Przesyłam Wam drodzy Sąsiedzi ulotkę w , którą wykorzystajcie w poczcie elektronicznej lub w mediach społecznościach . Należy pamiętać , że to ilość oddanych głosów zadecyduje o powodzeniu projektu. Pamiętać należy , że Kicin jest piękny ma również ciekawą historię ale nie jest pępkiem świata. Teraz liczą się place zabaw , urządzenia aerobowe i inne pomysły równie wartościowe. 
Odsyłam również do linku z głosowaniem nasz projekt to 5 .
https://czerwonak.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski
Osoby zaangażowane i popierające projekt proszę o uzupełnienie mojego listu. 
Z góry dziękuję za zaangażowanie .
Do zobaczenia na zebraniu członkowskim .
Czwartek 16.09.2021. godz. 19.30  Wigwam . Tadeusz 

  • Strona partnerska – KicinOnLine.pl

  • Członkowie honorowi

  • Chcesz się do nas przyłączyć?

    Ze względu na zachodzące zmiany infrastrukturalne i społeczne Kicina istnieje potrzeba zjednoczenia mieszkańców, co jest jednym z głównych celów naszej działalności.

    Aby to osiągnąć zachęcamy mieszkańców do zainteresowania się sprawami naszej miejscowości i okolic m.in. poprzez informowanie ich o działaniach władz lokalnych, umożliwienie prowadzenia dialogu z samorządowcami oraz - co ważne - wzmocnienie poczucia współodpowiedzialności za naszą Małą Ojczyznę.

    Więcej